Сто талантів

“Сто талантів ” – це захоплюючий і корисний журнал для підлітків віком від 11 років. На його сторінках ви зможете знайти відповіді на хвилюючі запитання, познайомитися з цікавими людьми та дізнатися багато нового. А також зможете взяти участь у різноманітних конкурсах і гарно розважитися. Такими словами розпочала презентацію журналу під назвою «Відкрий для себе «Сто талантів»», яку підготувала і провела бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії с. Зимне Світлана Пріма.
Під час знайомства з цим цікавим виданням, діти – користувачі Зимненської бібліотеки-філії  відкрили для себе багато цікавих рубрик.  Наприклад, у «Непростих питаннях» порушуються найактуальніші проблеми представників цього віку. А це і питання особистої свободи (мабуть, найразючіше місце кожного підлітка), дружби, кохання, подолання труднощів, страхів та багато інших. У рубриці «Читаємо Біблію разом» наводяться пояснення слів Святого Письма. Важливим тут є й те, що інформація подається у легкій, невимушеній формі. Це дозволяє читачу краще запам’ятовувати прочитане. А ось розділ «Антивірус» пропонує інформацію про небезпеки, що повсюдно чатують на молодих людей.
«ПСИХОталантик» допоможе підліткові знайти відповіді на питання, що стосуються психологічних проблем цього віку, порадить, як вчинити у тих чи інших випадках. Не менш важливою є вже традиційна    рубрика «Сам на сам», де кожен зможе отримати ту інформацію, про яку не всім вистачає сміливості запитати у своїх батьків, родичів чи вчителів.  а рубрика «Еврика!» мандрує з читачем чудернацьким світом природи. Тут завжди можна знайти чудові вірші, прочитати цікаві оповідання, легенди та багато іншого. Видання часто подає добірки віршів своїх читачів, враховує їхню думку і життєву позицію.
На завершення заходу всі присутні   виявили бажання прочитати журнал «Сто талантів».


Кількість переглядів: 242

Залишити коментар

+ 20 = 22