Запрошуємо прочитати нові книги, які надійшли до бібліотеки

Ваші серця підкорять книги відомої української письменниці, члена Національної Спілки письменників України, Лесі Романчук.
Читаючи ці книги вам буде весело і страшно, гірко і солодко, буде кохання і постріли, сльози і радощі, не буде тільки нудно!

Твори Ніни Фіалко не залишають байдужим жодне жіноче серце, тут зустрічаються погляди двох поколінь, любов і зрада, велике терпіння жінки, яка прагне просто жити.
Романи читаються легко і залишають враження для роздумів.

Ірен Роздобудько – автор більше двадцяти романів і п’яти кіносценаріїв, лауреат конкурсів «Коронація слова», «Книга року», лауреат першої літературної нагороди «Золоті письменники України». Її книги читають усі, хто вміє читати. Адже вони допомагають жити з минулим, відчути гармонію життя, навчитися цінити кожен Божий день.

• Володимир-Волинська районна централізована бібліотечна система
  • Підсумки районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка + ФОТО
  • Відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • Конкурс « Найкращий читач» -2014