Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

З нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  атомній електростанції  в Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з ліквідаторами Володимир-Волинського району. Читальний зал бібліотеки зустрів гостей показом фільму про Чорнобильську трагедію.

Провідний бібліотекар Тетяна Гричук розповіла, що минуло більш як чверть віку, як світ облетіла жахлива звістка про наймаштабнішу в історії людства техногенну катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції. Керівник апарату  Володимир-Волинської районної державної адміністрації Сергій Романюк звернувся до присутніх з словами вдячності за мужність у подоланні наслідків ядерного вибуху.

Голова Володимир-Волинської районної добровільної організації «Спілка Чорнобиль» Олександр Дзядук згадав про всіх земляків ,які пліч-о-пліч  боролися  проти ядерної чуми. Для бібліотеки він подарував книгу « Грані подвигу»  , яка містить дані про волинських ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Директор Володимир-Волинської РЦБС Людмила Сулік виступила зі словами вдячності героям, які вступили у смертельний двобій з незримим ворогом. Доповнила зустріч викладка літератури « Чорнобиль : трагедія, подвиг і пам'ять»

• Практикум для бібліотечних працівників
  • В новий рік з новими книгами
  • Акція милосердя