Життя обпалене Афганом

12 лютого 2014 року працівники центральної районної бібліотеки для учнів Володимир-Волинського вищого професійного училища провели тематичний вечір «Життя обпалене Афганом», приурочений 25-річниці виведення радянських військ з Афганістану.
З великим хвилюванням учні, майбутні електромонтери, слухали розповіді запрошених воїнів-афганців: Медвєдєва Василя Григоровича, Кудрина Ігоря Володимировича, жителів нашого міста, які розповіли  присутнім про   суворі  будні Афганістану, що випали на їх долю. Вони пройшли пекло цієї війни, вони є тією пам’яттю, що пише історію.
Зі словами подяки звернувся до запрошених гостей начальник відділу культури та туризму РДА Віслобоков Роман Юрійович, та наголосив, що Президент України Віктор Янукович видав УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 329/2013 «Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав».
На завершення зустрічі бібліотекар 1 категорії ЦРБ  Абаліхіна Тетяна Василівна ознайомила присутніх з оглядом літератури «Ми будем довго пам’ятати і вам забути не дамо».

DSCN0208 DSCN0214 DSCN0216


Кількість переглядів: 291

Залишити коментар

91 − 90 =