Засідання клубу за інтересами « У колі друзів»

17 серпня в центральній  районній бібліотеці  відбулося  чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів», яке пройшло у формі часу добрих порад    « Веселий ярмарок українських страв».
Зі вступним словом виступила бібліотекар 1 категорії  центральної районної бібліотеки Тетяна Абаліхіна , яка розповіла про українські традиційні страви.
Рецептами своїх фірмових страв поділилися члени клубу: Галина Савіна, Марія Гудзенко, Тетяна Набатич, Людмила Бєдная та інші…
Огляд літератури « Чарівниця в хаті»  провела Тетяна Абаліхіна, яка ознайомила присутніх з книгами та періодичними виданнями . в яких пропонуються різноманітні страви української кухні.
На закінчення засідання клубу усі мали змогу скуштувати страви кожної господині.

• Відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • «У колі друзів» цікаво спілкувалися
  • Вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни
  • Традиції + інновації = успіх