Засідання клубу за інтересами «У колі друзів»

18 грудня у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів» під назвою  «Щй жіночки-чарівниці запрошую усіх на вечорниці»

Ведучі фольклорно-етнографічного свята Тетяна Гричук та Тетяна Абаліхіна торкнулися обрядів та звичаїв наших предків.

Президент клубу Марія Гудзенко продовжила тему про самобутні традиції українського народу, культуру та побут пов’язані з святами зимового календарного циклу.

Присутні створили святковий настрій, смакуючи страви української кухні, що були приготовлені учасниками зустрічі і які є традиційними під час новорічних та різдвяних свят. Лунали колядки, щедрівки, віншування на щастя, на добро, на здоров’я, побажання миру,злагоди, єдності Україні, родинам, воїнам АТО.

Книжкова виставка літератури «Зима іде, свята веде» доповнила масовий захід матеріалами про світ українських святкових традицій.

zobrazhennya3128 zobrazhennya3127 zobrazhennya3125 zobrazhennya3121 zobrazhennya3117 zobrazhennya3116 zobrazhennya3113 zobrazhennya3111 zobrazhennya3110

• Відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • Засідання клубу за інтересами « У колі друзів»
  • Засідання клубу “У колі друзів”