Засідання клубу «У колі друзів»

09.04.2017 р. в приміщенні Володимир-Волинської ЦРБ під врочисту мелодію пасхальних пісень у виконанні квартету «Акорд» що звучали з аудіо запису розпочалося засідання клубу «У колі друзів» під назвою «Свята Пасха йде до хати».

Ведучі масового заходу провідний бібліотекар Тетяна Гричук, бібліотекар 1 категорії Тетяна Абаліхіна та президент клубу Марія Гудзенко ознайомили присутніх з рецептами випікання паски, розписом крашанок, великодніми стравами.

Члени клубу вели цікавий діалог про великодні вірування  і легенди, народні звичаї.

На викладці літератури «Світле  воскресіння Христове» була зібрана інформація про пісні, ігри, святкові страви, традиції, загадки, прикмети – те, що допоможе кожному віднайти багато цікавого та корисного.

На закінчення заходу прозвучала пісня О.Вінника «Молитва за Україну», з побажаннями миру, злагоди, добра, єдності.

• Відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • Засідання клубу за інтересами « У колі друзів»
  • Засідання клубу “У колі друзів”
  • Засідання клубу за інтересами «У колі друзів»