Засідання клубу «У колі друзів»

29  жовтня 2017 року  в приміщенні Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки відбулося засідання клубу «У колі друзів»  вечір українського романсу «Сміються, плачуть солов'ї» .

Український  романс вражає тонким ліризмом, багатством поетичного тексту, неперевершеною  мелодійністю, відзначила президент клубу Марія Гудзенко. Для присутніх  звучали записи перлин українського романсу «Не щебечи соловейку», «Дивлюсь я на небо», «Сміються, плачуть солов'ї», «Час рікою пливе», «Їхав козак за Дунай» у виконанні А Солов'яненка, Д.Гнатюка, М.Кондратюка.

Члени клубу Тетяна Набатич та Марія Гудзенко виконали українські романси «В саду осіннім айстри білі», «Не питай чого в мене очі заплакані », які підтримали  всі учасники зустрічі.

Відомі поети Т. Шевченко, Г.Сковорода, І.Франко, Л.Українка. О.Олесь  ,П.Грабовський,  М.Старицький та композитори М.Лисенко, С.Гулак-Артемовський,  Я.Степовий залишили для багатьох поколінь художньо довершені твори.  З матеріалами  викладки літератури «Перлини українського романсу» ознайомила   бібліотекар  1-ої категорії  Тетяна Абаліхіна.

• Засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • Засідання клубу «У колі друзів»
  • Засідання клубу “У колі друзів”
  • Засіданні клубу «У колі друзів»