Засіданні клубу «У колі друзів»

2017 рік для членів клубу «У колі друзів» розпочався з «Книжкового снігопаду». Саме під такою назвою 12 лютого в центральній районній бібліотеці відбувся літературний уік-енд.

На засіданні клубу присутні могли ознайомитися з сучасними книгами українських авторів, класичною літературою та поетичними творами.

Провідний бібліотекар Тетяна Гричук ознайомила із сучасними книжковими історіями, які не залишили байдужими кожного члена клубу.

Президент клубу Марія Гудзенко зупинилася на поетичній творчості класиків української літератури Тараса Шевченка, Івана Франка, Олександра Олеся, поета-пісняра сучасності Миколи Луківа.

Звучали поетичні твори світової літератури та вірші про воїнів АТО у виконанні Тетяни Набатич.

Доповнила масовий захід книжкова виставка літератури «Слово моє – то душі джерело», де були представлені сучасні книги В.Шкляра, І.Корсака, Ж.Куяви, В.Мастєрової, Л.Дашвар, О.Волкова, В.Лиса, Л.Дереша, Н.Гуменюк, М.Матіос та класичні твори Т.Шевченка, І.Франка, О.Олеся.

Літературний уік-енд подарував приємні хвилини спілкування.

• Засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • Засідання клубу “У колі друзів”
  • Могутня велич Франкового слова
  • Поетична акварель «Душі моєї джерело»