«З Україною в серці, в Україні живу»

24 серпня 2016 р.  в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся книжково-мистецький вернісаж «З Україною в серці, в Україні живу», приурочений 25 річниці Незалежності України.

Провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук розповіла присутнім про життєдайні джерела народної творчості від давнини і до сьогодення, відкрила світ краси природи України,  ознайомила з цікавими історичними місцями, визначними спорудами, парками, скверами, великими містами і маленькими містечками України, представила творчі роботи народних умільців нашого міста, світлини та літературу , які експонувалися на виставці.

Патріотичний настрій присутніх масового заходу спонукав до великого прагнення кожного українця жити в єдності, мирі і злагоді.

• Школа сучасного бібліотекаря
  • «З Україною в серці»
  • Україні – Мир
  • Вечір пам’яті “Мій рядок – то мій подих…”