Виставка-презентація «Історичне минуле стукає в наші серця»

30 червня 2016р. в приміщенні Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки відбулася виставка-презентація «Історичне минуле стукає в наші серця», приурочена 75-річчю з дня проголошення Акту відновлення Української держави.

Провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук ознайомила присутніх із завданнями та метою Акту відновлення Української держави та з книгами, які розкривають період національно-визвольної боротьби 20 століття, який включає в себе дану історичну подію.

Література, представлена на книжковій виставці дала можливість учасникам заходу ознайомитися з історичним минулим українського народу.

Цікавим доповненням був виступ активного громадського діяча Ярослава Киби, який відмітив, що для всіх українців, завжди і в усьому буде незалежність і свобода Суверенної Соборної Української держави понад усе.

Зображення2900

Зображення2902 Зображення2901Зображення2896

• Історичне минуле і сьогодення села Льотниче
  • Презентація книжкової виставки в бібліотеці