Вшанували тих, хто поліг на фронтах

9 травня в с. Красностав вшанували тих, хто поліг на фронтах Великої Вітчизняної війни. Біля пам’ятника загиблим односельчанам дійство розпочалось з панахиди, яку відслужив настоятель храму отець Сергій. Літературна композиція, у виконанні учнів Красноставської та Галинівської загальноосвітніх шкіл, допомогла  передати  вдячність героям  за безсмертний подвиг. Учні вшанували пам’ять героїв не тільки поетичним словом, а й квітами.    У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. З такими словами та словами подяки присутнім, серед яких були вдови загиблих, діти війни,  за те, що вшанували пам’ять наших героїв звернулась сільський голова Жанна Бондарук.
Організували і провели дійство – Бібліотекар 2 категорії бібліотеки-філії с. Красностав Руслана Чиж та директор будинку культури Наталія Селещук.

• Вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни