Відбувся методичний день бібліотечних працівників району

6 травня в центральній районній бібліотеці відбувся методичний день бібліотечних працівників району.
В ході методичного дня директор ЦБС В.Горохова  ознайомила працівників книгозбірень з матеріалами обласного семінару «Інноваційні аспекти та сучасні напрямки діяльності бібліотеки».
З консультацією «Інноваційні форми популяризації видань в бібліотеках. Оформлення візуального ряду бібліотеки» виступила провідний методист ЦРБ Л.Сулік.
Зверталась увага бібліотечних працівників на висвітлення роботи книгозбірень в ЗМІ, оприлюднення інформації про ресурси, заходи, можливості на сайті ЦБС, та блогах бібліотек.
Бібліотекар 1 категорії ЦРБ Т.Абаліхіна порекомендувала бібліотечним працівникам працювати над рекламою бібліотеки, послуг, ресурсів. На прикладі журналу «Сімейний порадник», підшивку якого отримала бібліотека в подарунок від редакції газети «Сім’я і дім» прозвучала реклама даного видання.
Календар травня 2014року нагадав працівникам про свята, визначні події та ювілейні дати письменників в цьому місяці, а озвучила його провідний методист ЦРБ Л.Сулік.
Кожен бібліотечний працівник мав можливість висловити своє бачення, думку  відносно процесу розвитку бібліотек району.

• Центр з надання дистанційної безоплатної правової допомоги для жителів нашого району на базі бібліотеки-філії с. Зимне
  • Анонс заходів
  • Конкурс « Найкращий читач» -2014