Відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів»

9 квітня 2014 року відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів», який діє при центральній районній бібліотеці.
Етнографічна година « Паска красна день вітає» була присвячена особливостям національних традицій, пов’язаних із святкуванням Великодня в Україні.
Бібліотекар 1 категорії ЦРБ Тетяна Абаліхіна розповіла про значення вірувань, традицій, обрядів, в житті українських родин. Членкиня клубу Марія Гудзенко поділилася спогадами про святкування Великодня на Вінниччині та Полтавщині. Провідний бібліотекар Тетяна Гричук здійснила екскурс по книгам даної тематики, які є в бібліотеці, провівши огляд «Світле свято Великодня».
Родзинкою зустрічі було відверте спілкування господинь по приготуванню святкового столу з традиційними атрибутами свята – паска, крашанка, писанка, м’ясні українські страви. І не важливо, чий рецепт кращий, а головне – продовження народних традицій пов’язаних з цим світлим святом.

• Конкурс « Найкращий читач» -2014
  • Життя обпалене Афганом
  • Година літературного портрету «Лесине слово бринить джерелом»
  • Поетична акварель «У рідному домі, рідною мовою»