Вечір-зустріч з учасником бойових дій на території Афганістану

11 лютого 2015р. центральна районна бібліотека організувала і провела вечір-зустріч учнів ВПУ  ( групи ОП-21 та Л-11) з учасником бойових дій на території Афганістану Медведєвим Василем Григоровичем.
Зустріч мала назву «Час невладний стерти пам’ять», яку розпочала ведуча вечора, бібліотекар1 категорії ЦРБ, Тетяна Абаліхіна словами пам’яті про тих героїв, які полягли в Афганістані і тих, які віддали своє життя в зоні АТО на сході нашої країни.
Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Відверта, зі щемом серця, розповідь запрошеного гостя, захопила всіх присутніх у залі. Василь Григорович згадував своїх бойових побратимів, жахіття війни,пройдені тяжкі криваві дороги та виконаний «інтернаціональний обов’язок».
Огляд літератури «Болем минулим пам’ять жива» ознайомив присутніх з книгами, що висвітлюють тему Афганської війни.
На закінчення зустрічі Василь Григорович звернувся до молоді  бути справжніми громадянами та патріотами свої країни.

• Зустріч «Афганістан болить в моїй душі»