Вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни

7 травня центральна районна бібліотека організувала і провела вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни Сидоровим Миколою Івановичем, жителем міста Володимира-Волинського..
Зі вступним словом виступила бібліотекар 1 категорії ЦРБ Тетяна Абаліхіна, яка розповіла присутнім про жахливі події років війни та запросила  до слова почесного гостя.
Микола Іванович згадував початок війни, страхіття тих літ, що випали на його долю, сльози матерів та дітей, зруйновані міста і села. Сльози у ветерана викликали спогади про свого батька, який з перших днів був на фронті, захищав нашу землю та пропав без вісти і до цього часу не встановлено місце його поховання.
Молоде покоління з особливою шаною слухали спогади ветерана і дякували йому за світлий сьогоднішній день, за можливість жити, навчатись, мріяти про щасливе майбутнє, про мир на землі. Зі словами вдячності виступив учень ВПУ Дмитро Тарасюк, та подарував ветерану на згадку про зустріч квіти, як символ миру, добра і краси.
Огляд літератури «Згадаймо всіх поіменно», який провела Тетяна Абаліхіна, ознайомив присутніх з книгами про ці незабутні дні війни і перемогу, яка дісталася нашому народу великими людськими жертвами.
Слова ветерана, з якими він звернувся на завершення душевної зустрічі до молодого покоління стали для юнаків і дівчат дороговказом у житті. Вони закликали шанувати своїх батьків, дідів, берегти в серцях  пам’ять про тих, хто подарував нам  велику, довгоочікувану перемогу,  берегти мир на нашій землі.

• Літературно – музичний вечір “Афганістан болить в моїй душі”
  • Зустріч «Афганістан болить в моїй душі»
  • Конкурс « Найкращий читач» -2014
  • Життя обпалене Афганом