Вечір пам’яті “Мій рядок – то мій подих…”

14 червня 2016 року у центральній районній бібліотеці відбувся вечір пам’яті  відомого волинського поета, члена Спілки письменників України Анатолія Махонюка, земний шлях якого закінчився 4 травня.

У вступному слові директор РЦБС Валентина Горохова згадала про Анатолія як людину доброї душі, талановитого поета, щирого друга бібліотеки.

Захід продовжили студенти педагогічного коледжу Бондар Анастасія, Заєць Олена, Гусь Наталія,Федорук Ольга, які донесли до слухачів біографічні сторінки життя поета, розкрили мелодійність його віршів,потужну силу і глибину його поезії.

Провідний бібліотекар Тетяна Гричук охарактеризувала особливість кожної книги, багатогранність, оригінальність образів, глибинність думки та сприйняття світу у кожному поетичному творі,представленому на виставці літератури «Світла душа та добре серце у кожному слові», яка була презентована увазі присутніх.

Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять прекрасної людини, талановитого поета, нашого земляка А. Махонюка.

DSC02171 DSC02173 DSC02178 DSC02181 DSC02182 DSC02188 DSC02195

• Вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни
  • Презентація книги Івана Корсака
  • Літературний лабіринт