Урочисті вшанування з нагоди Дня пам’яті та примирення

9 травня відбулось наше спільне свято, урочисті вшанування в селі Лудин з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Другій світовій війні.

З уст ведучої звучали  зворушливі поетичні рядки  реквієму – памяті бібліотекаря місцевої бібліотеки – Франчук Л. Є. біля пам’ятника загинувшим односельчанам і навколишніх сіл. Спільну молитву за всіх загиблих провів отець Сергій Свято – Миколаївської церкви. Вінки і квіти тим, хто не повернувся з поля бою до рідних домівок. Ніколи не забути подвиги наших дідів і батьків,пам’ятати історію свого краю висловлювали виконуюча обов’язки старости сіл Лудина, Амбукова, Рокитниці, Черникова – Півницька Ж. Л.,директор Лудинської ЗОШ –Гладчук Л. В.,депутат Устилузької міської ради –Ковальчук Н, В.,заступник начальника прикордонного відділу «Амбуків» -лейтенант Купрійчук Я. С.. Літературно – музичну композицію підготувами учні нашої школи і дитячого садочка «Сонечко». Численні вітання одержав єдиний ветеран нашої околиці, учасник та свідок тієї страшної війни – Мисюра Василь Гнатович. Минуле завжди з нами. Воно нас повчає,виховує та наставляє. Бібліотека – філія провела акцію «Прочитай книгу про війну»

• День вшанування у Лудині
  • Проведено літературно-музичну композицію «Доля Кобзаря»