Україно моя калинова, незалежності правда свята

23серпня у будинку культури с. Селець відбувся тематичний вечір «Україно моя калинова, незалежності правда свята», приурочений Дню Незалежності.
Врочисте дійство розпочали ведучі Назарій Зеленько та Наталія Пилипчук  зворушливими, поетичними словами про Україну.
Зі святковим привітанням до жителів села та гостей звернувся сільський голова Анатолій Матвіюк.
А далі –  слова перепліталися з піснею, що створювало святковий настрій у всіх присутніх.
У програмі брали участь: дует у складі Віталії та Орисі Литвичук, вокальна група будинку культури с. Селець, Олександр Уліта, дитячий дует у складі Діани Стасюк та  Яни Горбунової.
Не залишила нікого байдужими інформаційно-тематична виставка «Стань же окрасою цілого світу, єдина моя Україно!», де висвітлений історичний шлях нашої держави, представлені місцеві матеріали про героїв – учасників АТО.

• «Ми всі одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я»
  • «Зоряна година» для дітей