«У колі друзів» цікаво спілкувалися

15 червня в центральній районній бібліотеці відбулось чергове засідання клубу «У колі друзів» у формі години корисних цікавинок «Цікаві таємниці книжкової скарбниці».
Провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук ознайомила присутніх з цікавою інформацією про ведення домашнього господарства, яка міститься на сторінках книг. Найбільше викликала інтерес книга Марії  Матіос  «Кулінарні фіґлі», де зібрані цікаві рецепти приготування домашніх страв.
Про цікавинки кулінарних шедеврів зі  сторінок  періодичних видань розповіла бібліотекар 1 категорії ЦРБ Тетяна Абаліхіна.
На закінчення засідання активні члени клубу «У колі друзів» Галина Савіна, Євгенія Федорчук, Марія Гудзенко презентували рецепти приготування своїх фірмових страв.
Почерпнути  більше пізнавальної  та корисної  інформації присутні мали змогу з книг та періодичних видань, що були представлені на тематичній викладці «Про все цікаве прочитай!»

• Відбулось чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів»
  • Вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни
  • Традиції + інновації = успіх
  • Відбувся методичний день бібліотечних працівників району