У бібліотеці зустріч з лікарем

На засіданні клубу « У колі друзів» 18 червня 2017  року, в день медичного працівника у Володимир-Волинській ЦРБ відбулася зустріч з лікарем  Євгенією Федорчук  «Зелені ліки навколо нас».

Відкрила засідання клубу  бібліотекар 1-ої категорії Тетяна Абаліхіна , розповівши легенди про цілющі рослини, які ростуть на Україні. Лікар, Євгенія Федорчук ознайомила  присутніх з найпоширенішими у медичній практиці лікарськими рослинами, порекомендувала способи їх обробки, зберігання та застосування. Також члени клубу «У колі друзів»  дізналися про роль рослин у лікувальному харчуванні, ділилися інформацією та записували рецепти, які сприяють поліпшенню та збереженню здоров 'я.

Доповненням до цікавого та захоплюючого діалогу стала книжково-ілюстративна виставка літератури «Природа – вічне джерело життя і краси», книги та періодичні видання якої розкривають цілющі і дивовижні властивості рослин.

Серед членів клубу є три медичних працівника, яких  квітами, теплими та  щирими словами і скромними подарунками привітали присутні на масовому заході.

• «У колі друзів» цікаво спілкувалися
  • Засідання клубу “У колі друзів”
  • Свято вишиванки в бібліотеці
  • Засідання клубу за інтересами « У колі друзів»