Творча зустріч з волинськими поетесами

21 травня в приміщенні Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки в рамках відзначення 200 річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка та року Шевченка в Україні, відбулася творча зустріч з волинськими поетесами Надією Гуменюк та Ніною Горик під назвою «Звучить між нами Шевченка мотив». Ведучою заходу була провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук. Для присутніх любителів поетичного слова звучала професійна, виважена, милозвучна, довершена поезія наших талановитих землячок про світоча української літератури Т.Шевченка. На питання, які цікавили присутніх у залі, Надія Павлівна та Ніна Петрівна відповідали не вимушено, творчо і захоплююче.
Всі щиро дякували гостям за хвилини зустрічі з прекрасним. Для кожного з них вона залишиться гарним спогадом. Доповненням до заходу була виставка літератури «Шевченко слово звучить серед нас».

• Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Золоті зерна Шевченкового слова»
  • Вікторина про Т.Шевченка
  • Конкурс « Найкращий читач» -2014