Традиції + інновації = успіх

 3 червня в центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Інноваційні процеси та сучасні напрямки діяльності  сільських бібліотек». Відкрила семінар  директор Володимир-Волинської централізованої бібліотечної системи Валентина Горохова. В своєму виступі вона висвітлила питання інноваційної діяльності бібліотек та шляхи підвищення їх ролі у суспільстві.
На продовження семінару прозвучали консультації: «Традиційні та інноваційні методи роботи в публічних бібліотеках», яку надала присутнім провідний методист ЦРБ Людмила Сулік та «Організація бібліотечного простору. Імідж та реклама», яку запропонувала бібліотекарям  бібліотекар 1 категорії ЦРБ Тетяна Абаліхіна. (фото додається)
Працівники сільських книгозбірень мали можливість обмінятися з колегами досвідом своєї роботи з питань: впровадження інновацій в практику  соціокультурної діяльності з дітьми ( бібліотеки-філії с. Володимирівка, с. Хобултова) ; нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету у бібліотеках (бібліотеки-філії сіл: Лудин, Ласків, Зимне, Льотниче).(фото додається)
Цікавими видались домашні завдання для бібліотечних працівників:
Були розроблені актуальні, нові книжкові виставки бібліотекарями сіл: Бубнів, Рогожани, Хмелівка та приємно здивували присутніх розроблені бібліотечними працівниками сіл: Заріччя та Овадне проекти направлені на покращення бібліотечного сервісу. (див.фото)
Родзинкою семінару були практичні заняття. Провідний методист ЦРБ Людмила Сулік ознайомила присутніх з методикою створення виставки-інсталяції  та представила увазі колег  саму виставку «Письменники-ювіляри-запрошують» (фото додається).
Щоб працівники бібліотек могли самостійно попрацювати, їм було дане завдання  побувати в ролі користувачів бібліотеки та створити виставку-настрій «Цю книгу…». (фото додається).
Допомогла у виконанні цього завдання провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук.
Директор ЦБС підвела підсумки семінару та було прийнято підсумковий документ.


Схожі записи:

  • Відбувся методичний день бібліотечних працівників району
  • Конкурс « Найкращий читач» -2014

  • Кількість переглядів: 397

    Залишити коментар

    + 89 = 99