Свято Великодня у бібліотеці – філії с. Березовичі

16 квітня в приміщенні бібліотеки-філії с. Березовичі відбулось народознавчо-етнографічне свято «Світле сяйво Великодня», яке підготували і провели бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії Тамара Авраменко та директор будинку культури с. Березовичі Галина Паламарчук.
Святковий настрій зуміли подарувати присутнім ведучі свята Вікторія Паламарчук та Дарія Мелюх. На святі вивчали народні традиції, пов’язані з великим весняним святом усіх християн – Великоднем. Присутні мали можливість не тільки почути цікаву інформацію про найбільші атрибути свята – писанки, а й побачити роботи учнів 2-5 класів місцевої школи, які приймали участь в конкурсі «Таємничий світ писанки», організований бібліотекою. Прикрашала свято виставка робіт вчителя образотворчого мистецтва  Оксани Шпиги.
Весняного настрою додали пісні у виконання Галини та Вікторії Паламарчуків.
Доповненням до свята була організована виставка літератури «Христос Воскрес – воскресне Україна».

• Центр з надання дистанційної безоплатної правової допомоги для жителів нашого району на базі бібліотеки-філії с. Зимне
  • Підсумки районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка + ФОТО