Свято в Березовичах

2 червня 2014 року в Будинку культури с. Березовичі було проведено дитяче свято «Прекрасне дитинство», присвячене Дню Захисту дітей. Організатори цього свята – працівники БК, спільно з бібліотекарем Тамарою Авраменко, учнями школи, завідуючою клубом-бібліотекою с.Бегета Галиною Козунь все зробили для того, аби свято вдалося.
Веселили присутніх  казкові герої Міша і Маша
(Галина Паламарчук та Вікторія Авраменко), чарували своїми композиціями учасники  танцювального колективу (керівник Оксана Лещук-Янчук), звучали срібні голосочки-дзвіночки Яни Семенюк, Юлії Дідун, Ірини Ушарук, Марійки Мельничук ( керівник Світлана Тєрьохіна), Ангеліни Ковальської та Вікторії Паламарчук; читали вірші Надія Пашко, Катерина Поліщук та Вікторія Авраменко.
Велика вдячність приватному підприємцю Місан Галині Іванівні за спонсорську допомогу: всі маленькі артисти отримали шоколадки з фотографією Міши і Маши.
Бібліотекар Тамара Авраменко організовала конкурс малюнків «Світ очима дитини». Всі роботи були відзначені призами. Кращими з кращих були визнані малюнки Ірини Кюринець, лілії Озірської, Галини Поліщук, Вікторії Авраменко, Дарини Кліщук та Ярослави Кюринець.
Велике задоволення отримали не тільки діти, але і ми, дорослі. Всім відома істина, що діти були і залишаються нашим найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави. Ми хочемо, щоб вони зростали здоровими, щасливими і розумними, жили в радості й мирі, були впевнені в завтрашньому дні. Тож не забуваймо все робити для того, аби дитячі мрії збувались.


Схожі записи:

  • Свято Великодня у бібліотеці – філії с. Березовичі

  • Кількість переглядів: 243

    Залишити коментар

    11 + = 19