Свято села у Лудині

22 травня 2016 року у Лудині було проведено свято села: «Моє село –душі криниця». Благословив на добру справу отець Сергій, настоятель нашої Свято – Миколаївської церкви. В програмі свята якого були концертна програма з композиціями ,віршами і піснями,гуморесками і сценками,іграми і конкурсами,спортивними змаганнями,частуванням варениками,ухою і різними смаколиками. Була представлена книжкова виставка: «Рідне село – доброти і любові криниця»,та фото виставка : «Наше село через роки». Свої вироби з бісеру,писанки,картини представили умільці,майстри своєї справи. Матеріальну допомогу для проведення свята,придбання подарунків та призів надали Устилузька міська рада,депутат обласної ради – Діброва В. Г.,депутат районної ради – Потурай С. Г., Карпюк П.В, .керівник НДСФГ «Колача Є. Й.»-Маліончук О. В.,чимало місцевих фермерів і підприємців. У проведення такого свята були зацікавлені староста села –Півницька Ж. Л.,усі місцеві керівники установ.

Село живе завдяки людям,які народились,живуть і працюють у тому благословенному краї. Вони скромні і працьовиті,не звикли до слави. Їх щоденна праця – джерело людської мудрості і самовідданості.

 Під гарячі оплески вітали наших патріотів,учасників АТО,щоб сказати найщиріші слова вдячності за їх відвагу і мужність. Ще були присутні на святі наші «олігархи села», «найкращі рибалки», «справжній мачо», «найкращі квітникарки», «файні кумоньки». Було весело і цікаво.

Бережімо ж славні традиції,звичаї та свята нашого села,примножуймо здобутки  його на радість дітям та внукам ,не цураймося свят та буднів. Рідне село – це ми з вами. Джерелом інформації є місцева бібліотека,яка впродовж років збирає відомості  про історію рідного села на постійно діючій книжковій виставці «Волинський край –моя земля»

Фото0833

 

Фото0846 Фото0824 Фото0831

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Схожі записи:

  • Свято дитинства
  • Свято Великодня у бібліотеці – філії с. Березовичі
  • Свято в Березовичах
  • День вшанування у Лудині
  • Про підведення підсумків районного краєзнавчого конкурсу «Пишемо історію села сьогодні»

  • Кількість переглядів: 283

    Залишити коментар

    52 + = 61