Свято на згадку

13 вересня 2017 року, у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці було досить людно. Тут проходив вечір-спомин «Світ поета – мереживо слова і долі», присвячений 55-річчю від Дня народження талановитого поета, члена Національної Спілки письменників України, лауреата обласної премії «Надія» Анатолія Махонюка та виходу його нової збірки «Зірка пливе до світанку».

Почесними гостями на заході були батьки Анатолія Надія Стахівна та Петро Михайлович і сестра, майстриня-вишивальниця, знана не тільки в Україні, а й за її межами Галина Петрівна Махонюк.Серед гостей були представники влади району: заступник голови районної ради Алла Мельник та керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк.

Розпочала зустріч директор Володимир-Волинської РЦБС Людмила Сулік, яка зі щемом в душі згадала про Анатолія як прекрасну, добру, чуйну Людину, співця волинського краю, який, нажаль пішов від нас, але і залишився у своїх світлих поетичних рядках, філософських поглядах на життя, які він залишив у своїх збірках.

Про нелегку долю поета в інвалідному візку й про велич його образного, філософського, вражаюче щемливого слова говорила ведуча заходу бібліотекар 1 категорії ЦРБ Тетяна Абаліхіна. Слова сценарію перепліталися мелодійними поетичними рядками віршів, які читали студенти Володимир-Волинських вишів – ВПУ і агроколеджу та піснями у виконанні Івана та Лариси Лучинець.

Присутні на заході друзі Анатолія Махонюка з теплотою згадували про ті хвилини спілкування, які він подарував їм на вічну згадку про себе.
Святкової атмосфери додали осінні квіти, які були подаровані цій дружній, талановитій родині Махонюків.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Схожі записи:

  • Свято вишиванки в бібліотеці
  • Могутня велич Франкового слова
  • В новий рік з новими книгами
  • Виставка «Герої серед нас»
  • Практикум для бібліотечних працівників

  • Кількість переглядів: 175

    Залишити коментар

    − 1 = 7