Семінар на тему «Професійний імідж бібліотечного працівника в сучасній бібліотеці»

2 червня , для бібліотечних працівників району, у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці відбувся семінар на тему «Професійний імідж бібліотечного працівника в сучасній бібліотеці»

Семінар відкрила директор РЦБС Горохова Валентина Михайлівна, яка у своєму виступі  наголосила про те, як з розвитком суспільства змінюється місія бібліотек, якою повинна бути сучасна бібліотека, як зробити так, щоб бібліотека стала  привабливою, корисною та потрібною для громади. Найбільш актуальним для бібліотек стає завдання – створення позитивного іміджу установ, формування надійної репутації серед широкої громадськості.

Імідж бібліотеки це: сформований у масовій свідомості образ бібліотеки, що визначається ставленням суспільства до неї, її послуг та ресурсів, такими словами розпочала свою консультацію провідний методист ЦРБ Сулік Людмила Федорівна, яка у своєму виступі відстежила складові компоненти для формування іміджу книгозбірень, окреслила конкретні кроки бібліотечних працівників на шляху до досягнення мети, була розглянута схема пріоритетів сучасного бібліотечного фахівця. Бібліотечні працівники району мали змогу наглядно побачити запропоновану схему та ознайомитися з методичними матеріалами представленими на інформаційній бібліотечній виставці «Бібліотека. Імідж. Бібліотекар».

Консультаційну пораду надала провідний бібліотекар ЦРБ Гричук Тетяна Олександрвна, яка наголосила на тому, що головна мета сучасних книгозбірень – це забезпечення інформаційних потреб як реальних, так і потенційних користувачів, використовуючи різні види і форми інформаційного обслуговування, а також відмітили важливу роль обізнаності бібліотечних працівників в літературі, що сприяє підвищенню іміджу бібліотек

Бібліотечні працівники району   мали унікальну можливість ознайомитися з досвідом: бібліотекарів 1 категорії бібліотек-філій с. Лудин – Франчук Любові Євгеніївни та бібліотеки-філії с. Володимирівка  Ковальчук Тетяни Никифорівни, почути рекламу  послуг бібліотек та рекламу періодичних видань для дітей від своїх колег:бібліотекаря 1 категорії бібліотеки-філії с. Микитичі Бичук Алли Климівни, бібліотекаря 1 категорії бібліотеки-філії с. Селець Прокопюк Раїси Яківни, бібліотекаря 1 категорії бібліотеки-філії с. Хмелівка Галини Степанівни Криси, бібліотекаря 1 категорії бібліотеки-філії с. Ласків Бойко Людмили Василівни,бібліотекаря 1 категорії бібліотеки-філії с. Білин Дідур Наталії Кіндратівни, взяти участь у діловій грі «Давайте розповімо про себе», та стати очевидцями рольової дискусії «У бібліотеці».

Працюючи у групах,   бібліотекарі  спілкувалися    та моделювали успіх: «бібліотека-користувач-бібліотекар»  Спілкування було активним та плідним.

DSC01820

DSC01842

DSC01837 DSC01878 DSC01889 DSC01899 DSC01907 DSC01919 DSC01927 DSC01933 DSC01960 DSC01973 DSC01977 DSC01981 DSC01987 DSC01995 DSC02017 DSC02030 DSC02032 DSC02051

• Методичний день у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці
  • Публічна бібліотека – інформаційний центр громади
  • Відбувся методичний день бібліотечних працівників району
  • Методичний день в ЦРБ
  • Традиції + інновації = успіх

1 коментар

1. Яна says:

Який повчальний семінар. Ви молодці!