Про підведення підсумків районного краєзнавчого конкурсу «Пишемо історію села сьогодні»

З метою залучення бібліотечних працівників до активної краєзнавчої та пошукової роботи з вивчення життя та визначних подій рідного краю, проходить районний краєзнавчий конкурс «Пишемо історію села сьогодні».
Відповідно до плану роботи центральної районної бібліотеки на 2015 рік -3листопада, під час методичного дня бібліотечних працівників,  були підведені підсумки краєзнавчого конкурсу.
В конкурсі взяли участь 24 сільські бібліотеки-філії. Проаналізувавши представлені матеріали, необхідно відзначити активну участь всіх бібліотечних працівників у даному конкурсі.
 Подані  роботи з описом подій, які проходили в житті сільських громад протягом останніх років. Приємно відмітити, що більшість бібліотек прагнули, і багатьом це вдалося, висвітлити роль бібліотеки в житті громади, показати знання історії свого села, занотувати цікаві сторінки з  життя населених пунктів району, виявити,зібрати  всі важливі матеріали, пов’язані за змістом з певною місцевістю, яка для її населення є рідним краєм.
Слід зазначити, що в більшості роботах викладено матеріал в логічній послідовності, під час опису подій використовується загальноприйнята термінологія.
Зважаючи на те, що конкурс довготривалий, для подальшої роботи, бібліотечним працівникам слід врахувати наступне:
– опис подій здійснювати чітко, коротко, лаконічно;
– викладений в конкурсній роботі матеріал повинен мати в майбутньому історичну цінність для громади села.
Проте, керуючись вимогами Положення про районний краєзнавчий конкурс, членами журі були визначені переможці в єдиній номінації «Кращий краєзнавчий літопис села» :
третє місце – Рокицька Євгенія Володимирівна, бібліотекар 1 категорії бібліотеки-клубу села Руснів;
друге місце – Міщук Галина Петрівна, бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії с. П’ятидні;
перше місце – Прокопюк Раїса Яківна, бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії с. Селець.
Всі переможці нагороджені грамотами сектору культури та туризму РДА.

• Підсумки районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка + ФОТО
  • Методичний день в ЦРБ
  • Традиції + інновації = успіх
  • Лесина загадка