Презентація книжкової виставки в бібліотеці

У Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці 8 травня 2015 року відбулась презентація книжкової виставки «Відлуння тих років у пам’яті живе».
В ході презентації було розкрито новий зміст відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги. Провідний бібліотекар Тетяна Гричук розповіла про традиції святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.  Героїзм кожного, хто боровся з нацизмом,  солідарність та бойове братерство в роки Другої світової війни  поєдналися з патріотизмом, сильним духом та волею героїв сучасного покоління, для яких, як і для всього українського народу – свобода і незалежність понад усе. Словом і зброєю боролися з ворогом на фронтах другої світової війни українські письменники, зокрема: П.Загребельний, О.Гончар, О.Довженко, А.Дімаров, В.Земляк. Художні твори їх, які висвітлюють події воєнних років були представлені на виставці. Користувачі мали змогу познайомитися з матеріалами книжкової виставки-презентації та взяти книгу, що зацікавила їх.

• Методичний день у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці
  • Вечір-зустріч учнів ВПУ груп Т-21 та ОК-21 з ветераном Великої Вітчизняної війни