Презентація книги Івана Корсака

10 лютого в приміщенні Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Івана Корсака «Перстень Ганни Барвінок» з участю автора.
Ведуча заходу, провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук, у вступному слові, для шанувальників українського слова, що зібралися на зустріч,представила постать Івана Корсака як талановитого письменника, володаря всеукраїнських і обласних відзнак, ознайомила присутніх з книгами, що вийшли з під пера автора і мають великий успіх у користувачів.
Зворушливо звучало слово автора про нову  книгу, яку презентував він увазі присутніх –  «Перстень Ганни Барвінок». Невимушений, відвертий діалог з письменником  підтримували присутні, задаючи питання, які їх цікавили. На закінчення зустрічі Іван Корсак поділився планами на майбутнє, зацікавив присутніх своєю новою працею та зробив подарунок для користувачів ЦРБ – добірку власних творів.
Директор РЦБС Валентина Горохова подякувала письменнику за творчу, цікаву зустріч та цінний подарунок.
На зустрічі був присутній завідувач сектору культури та туризму РДА Роман Віслобоков.
Всі учасники зустрічі по закінченні заходу мали можливість ближче поспілкуватися  з автором та познайомитися з його творчим доробком на книжковій виставці «Слово моє – це душі джерело».


Схожі записи:

  • Методичний день бібліотечних працівників району
  • Година літературного портрету «Лесине слово бринить джерелом»

  • Кількість переглядів: 313

    Залишити коментар

    4 + 4 =