Працівники районної бібліотеки зайняли третє місце в обласному конкурсі

В Луцьку в обласній бібліотеці для юнацтва у середу, 27 вересня, відбулося підведення підсумків обласного огляду-конкурсу відеосюжетів серед районних (міських) ЦБС «Я – патріот: новий формат».

Працівники Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки створили відео-ролик « Я краплина твоя, Україно» про молодого патріота, поета, музиканта Віталія Голіча, який є активним користувачем бібліотеки.

За це вони отримали  ІІІ   місце, диплом та бібліотечку книг на суму 300 гривень від управління культури Волинської обласної державної адміністрації.

• Чергове веб-спілкування в центрі з дистанційної безоплатної правової допомоги
  • Бібліотека для всіх
  • Дослідження до дня народження поета
  • Семінар на тему «Бібліотеки і бібліотечне обслуговування крізь призму потреб місцевих громад»