Підсумки районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка + ФОТО

6 березня 2014 року  в читальному залі Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки не випадково, а врочисто  звучала музика на слова Т.Г.Шевченка. Під звуки музики збиралися учасники   районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Золоті зерна Шевченкового слова», приуроченого 200 річчю з дня народження Кобзаря.
Бажаючих взяти участь у конкурсі виявилося 26 дітей  – користувачів бібліотек-філії віком 10-15 років.
Тут звучали слова Великого Тараса: слова думи, слова мрії, слова молитви, слова гніву, слова віри, слова любові, слова надії, які пройшли крізь серце і відгукнулася глибоко  в душі не тільки учасника конкурсу, а і у всіх присутніх у залі.
Кожний учасник намагався показати майстерність та художньо-виконавчий рівень, дотримуватися сценічної культури під час виконання своєї конкурсної програми.
Від того членам журі не легко було визначити переможців конкурсу.
Враховуючи реакцію та аплодисменти залу, не важко було визначити кому по праву належить приз глядацьких симпатій. Його володарем став   Вадим Міщук із села П’ятидні, який був наймолодшим учасником конкурсу.
Почесну грамоту відділу культури та туризму РДА за зайняте третє місце у конкурсі декламаторів поезії Т.Шевченка та цінний подарунок отримала   Марія Недбало із села Стенжаричі.
Друге місце по праву отримав   Тарас Грицюк із села Білин, який також був нагороджений Почесною грамотою та цінним подарунком.
Шквал овацій в залі після виступу та заслужену перемогу в конкурсі по підсумках журі, отримав Захар Вольський із села Зимне. Він нагороджений Почесною грамотою за зайняте перше місце та цінним подарунком.
А кожен учасник конкурсу на згадку про участь отримав заохочувальний приз.
Конкурс закінчився, а  святково прикрашений зал, та широко розгорнута книжково-ілюстративна виставка «В поколіннях я озвуся», де присутні мали змогу ознайомитися з творами Т. Шевченка, не залишили байдужими всіх присутніх у залі.

• Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Золоті зерна Шевченкового слова»
  • Життя обпалене Афганом

1 коментар