Методичний діалог «Спілкуємося… Вчимося… Впроваджуємо…»

30 листопада 2016 року, на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбувся методичний діалог «Спілкуємося… Вчимося… Впроваджуємо…», в роботі якого взяла участь провідний методист Володимир-Волинської РЦБС Людмила Сулік. Цікаво і повчально пройшов круглий стіл з методистами районних централізованих бібліотечних систем області «Роль і завдання методичних центрів у забезпеченні роботи публічних бібліотек області» модераторами якого були: Євгенія Євтушок – заступник директора з наукової роботи Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки та Лариса Назарчук – завідувач науково-методичного відділу Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки.

Особливий інтерес у присутніх викликав виступ Людмили Стасюк – т.в.о. директора Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки, в якому було висвітлено питання моделювання напрямків організації діяльності бібліотек в умовах адміністративної реформи.

Під час творчого діалогу розглядались питання планування та статистичної звітності про роботу бібліотек області в електронній системі моніторингу (ЕСМАР).

• Школа сучасного бібліотекаря
  • «З Україною в серці, в Україні живу»
  • Конкурс читців патріотичної поезії «Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті, у слові»
  • Могутня велич Франкового слова