Методичний день у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці

3лютого 2015 року у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці відбувся методичний день бібліотечних працівників району, де розглядались основні завдання і напрямки роботи бібліотек у 2015 році. В роботі взяв участь завідувач сектору культури та туризму РДА Роман Віслобоков, який  зазначив, що сьогодні є особливо важливим внесок бібліотек у формування патріотизму, створення в бібліотеках куточків пам’яті,  розширенню соціокультурного простору читання.
Директор РЦБС Валентина Горохова зупинилась на вимогах, щодо організації правильного ведення обліку первинних документів, на своєчасному інформуванні бібліотек-філій центральну районну бібліотеку про проведені заходи, ефективності впровадження інноваційних форм роботи.
Провідний методист Людмила Сулік підвела підсумок роботи бібліотек системи в 2014 році та ознайомила працівників книгозбірень із сучасними формами роботи в бібліотеках.
Наголосила, що актуальним сьогодні залишається питання оновлення ресурсної бази бібліотек, ознайомила працівників з ювілейними датами письменників та пам’ятними датами лютого місяця.

• Методичний день бібліотечних працівників району
  • Методичний день в ЦРБ
  • Традиції + інновації = успіх
  • День інформації у ЦРБ