Методичний день для бібліотечних працівників району

5 травня 2015 року у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці відбувся методичний день для бібліотечних працівників району. Директор РЦБС Валентина Горохова ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару директорів районних і міських ЦБС на тему: «Ефективне управління бібліотекою в сучасному вимірі».
З рекомендаціями, щодо організації виставок по історії України та виставок з нагоди Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні в контексті часу виступила провідний методист ЦРБ Людмила Сулік. Серед бібліотечних працівників району була проведена година взаємних порад «А у нас…»
На закінчення методичного дня працівники книгозбірень ознайомилися з інформаційним калейдоскопом «Ювілейні та пам’ятні дати травня», який представила їх увазі провідний методист ЦРБ Людмила Сулік.

• Методичний день в ЦРБ
  • День інформації у ЦРБ