Методичний день бібліотечних працівників району

1 липня в центральній районній бібліотеці відбувся методичний день бібліотечних працівників району.
Директор ЦБС Валентина Горохова звернула увагу присутніх на питання підготовки бібліотечних установ   до роботи в осінньо-зимовий період та ознайомила  працівників з питаннями розвитку бібліотек і бібліотечної справи, що розглядаються сьогодні на державному рівні.
З метою організації дозвілля влітку, а також стимулювання читання дітей, розширення їх читацького світогляду та розвитку літературно-творчих здібностей, була розроблена програма літнього читання – 2014р. «Читай і відпочивай».
Провідний методист ЦРБ Людмила Сулік ознайомила бібліотечних працівників з даною програмою та надала методичні рекомендації для забезпечення її виконання та запропонувала шляхи реалізації програми.
Про підготовку і проведення заняття школи спеціального навчання з довідково-бібліографічної та інформаційної роботи бібліотек повідомила провідний бібліограф ЦРБ Зінаїда Андрощук.
Календар липня 2014 року озвучила методист ЦРБ Людмила Сулік та ознайомила присутніх з ювілейними датами письменників та пам’ятними датами місяця.

• Відбувся методичний день бібліотечних працівників району
  • Традиції + інновації = успіх
  • День інформації у ЦРБ
  • «У колі друзів» цікаво спілкувалися