Методичний день бібліотечних працівників району

1грудня 2015 року відбувся методичний день бібліотечних працівників району. Директор РЦБС Валентина Горохова звернула увагу на дотримання дисципліни праці, виконавської дисципліни. Зупинилась на актуальних  і знаменних подіях 2016 року, які повинні бути включені до плану наступного року.
Провідний методист ЦРБ Людмила Сулік  надала консультацію працівникам книгозбірень на тему:«Планування роботи бібліотек: нове бачення та динаміка змін у контексті сучасних реалій». Вході методичного дня було проведено аналіз правильності написання актів на списання документів у бібліотеках. Бібліотечні працівники отримали рекомендації щодо підготовки звітності 2015 року.
На закінчення методичного дня працівники книгозбірень ознайомилися з інформаційним калейдоскопом «Ювілейні та пам’ятні дати грудня», який представила їх увазі провідний методист ЦРБ Людмила Сулік.

• День інформації у ЦРБ