Літературно – музичний вечір “Афганістан болить в моїй душі”

Працівники культури Селецької сільської ради О.Уліта, В.Литвинчук та Р.Прокопюк в загальноосвітній школі І-ІІ ст. ім. О. Полонської провели  літературно – музичний вечір, присвячений 25- ій річниці з дня виведення радянських військ із території Афганістану.
На свято завітали ветерани афганської війни – А.М. Захарчук та М. Є. Баранчук. Протягом майже години присутні разом з гостями поринали в спогади про ту страшну війну.Учасники бойових дій в Афганістані розповідали про те, як вони виконували свій інтернаціональний обов’язок, згадували своїх бойових побратимів. Згадали і тих хлопців, які не повернулися з війни, а навіки залишилися в пам’яті своїх рідних дев’ятнадцятирічними юнаками, вшанували їх хвилиною мовчання.
Колективи аматорського мистецтва подарували гостям святковий концерт, бібліотекар організувала тематичну поличку «Афганістан: наша пам’ять і біль», а сільський голова А. Матвіюк вручив воїнам квіти і подарунки за рахунок спонсорських коштів, які надали директор ТзОВ «Захід – Трейд» М. Юнак, підприємці – Т. Ляснік, В. Баранюк та В. Диньковський.
Всім воїнам-інтернаціоналістам хочемо побажати здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься – Україна. Ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване мирне життя.
zahid (1) zahid (3) zahid (2)

• Зустріч «Афганістан болить в моїй душі»
  • Життя обпалене Афганом