Конкурс юних читців «Слово моє, ти єдиная криця»

16 лютого 2017 року у приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся  районний  конкурс юних читців, присвячений 146 річниці від дня народження Лесі Українки «Слово моє, ти єдиная криця» серед учнів 5-11 класів ЗОШ району.

Організатором конкурсу і ведучою була Марія Петрівна Шейчук, методист комунальної установи «Володимир-Волинський  районний методичний кабінет». Зі вступним словом виступила директор Володимир-Волинської РЦБС Людмила Федорівна Сулік.

Працівники центральної районної бібліотеки організували виставку літератури «Слово моє – ти душі джерело», яка висвітлила життєвий і творчий шлях великої поетеси.

• Конкурс читців патріотичної поезії «Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті, у слові»
  • Новий директор РЦБС
  • В новий рік з новими книгами
  • «З Україною в серці, в Україні живу»