Конкурс дитячих малюнків до Міжнародного дня захисту дітей

29 травня в бібліотеці-філії с. Микитині відбувся конкурс дитячих малюнків на тему : «Тато, мама, я – щаслива сім’я» приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. В конкурсі брали участь учні 1-4 класів ЗОШ1-2 ст. с. Микитині, активні користувачі бібліотеки. Конкурс проходив у двох категоріях: учні1-2 класів та 3-4 класів.
Малюнки дітей виражали дитячі мрії про щасливу сім’ю, любов до батьків, до родини, до Батьківщини.
За підсумками журі найбільше голосів набрав малюнок учениці 3 класу   Дарії П’явки, яка стала переможцем конкурсу серед учнів 3-4 класів.
Серед найменших учасників конкурсу переможцем став учень 1 класу Артем Папижук, на малюнку якого   було поєднано любов до сім’і та Батьківщини.
Переможці конкурсу отримали призи, а всі учасники  отримали солодощі.
Конкурс закінчився, але бажаючі ознайомитися з творчістю дітей, можуть завітати до бібліотеки, де розміщені малюнки учасників конкурсу на виставці.

• Конкурс дитячих малюнків в бібліотеці-філії с. Зимне
  • Конкурс « Найкращий читач» -2014
  • Вікторина про Т.Шевченка
  • Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Золоті зерна Шевченкового слова»