Конкурс читців поезії «Лунає величне слово Лесі Українки»

25 лютого в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся районний конкурс читців поезії «Лунає величне слово Лесі Українки», присвячений 145 річниці з дня народження великої української поетеси.
22 конкурсанти, кращі користувачі бібліотек району, змагалися у майстерності виконання, намагалися за допомогою інтонації та жестів розкрити силу поетичного Лесиного слова.
Відкрила конкурс директор РЦБС Валентина Горохова, яка  сказала, що творчість Лесі Українки вражає широтою тематики і безмежним драматизмом, проникає в серце кожної людини і кожного разу  відчувається по новому, а також привітала конкурсантів та побажала їм успішного виступу.
Серед гостей заходу була присутня заступник голови Районної ради Алла Мельник, яка підтримала учасників конкурсу, відзначила роль поезії Лесі Українки,  особливо в сьогоднішній час.
З словами – порадами, щодо майстерного декламування поезії, виступив завідувач сектору культури та туризму РДА Роман Віслобоков.
Ведуча конкурсу Тетяна Абаліхіна зуміла підтримати кожного учасника конкурсу, адже вони дуже хвилювалися.
Та чи не найбільше хвилювалися члени  журі у складі: голова журі – завідувач сектору культури та туризму РДА Роман Віслобоков та члени журі: провідний методист ЦРБ Людмила Сулік та провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук,  які прослухавши виступи учасників, довго не могли визначити переможців. Адже всі учасники вміло передали зміст творів геніальної поетеси, однак по підсумках голосування членів журі переможцями стали:
Третє місце – Приступа Ірина – бібліотека-філія с. Ласків;
Друге місце – Матвіюк Юлія – бібліотека-філія с. Зимне;
Переможцем конкурсу стала – Томчук Катерина – бібліотека-філія с. Хмелівка.
Всі переможці отримали грамоти сектору культури та туризму РДА.

• Пройшов конкурс читців поезії Лесі Українки “Я вічно буду жити.”
  • Пройшов конкурс читців поезії Т.Шевченка «Вічне слово Кобзаря»
  • Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Золоті зерна Шевченкового слова»
  • Підсумки районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка + ФОТО
  • Година літературного портрету «Лесине слово бринить джерелом»