Конкурс читців патріотичної поезії «Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті, у слові»

17 листопада 2016 року в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся конкурс читців патріотичної поезії «Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті, у слові», присв’ячений Дню гідності і Свободи.

Відкрила конкурс директор РЦБС Валентина Горохова, яка привітала конкурсантів і побажала всім успішного виступу.

В конкурсі взяли участь учнівська та студентська молодь віком від 15 до 17 років.

Конкурсанти декламували патріотичну поезію щиро, зворушливо, зі сльозами в очах. На конкурсі прозвучали 3 поетичні твори у авторському виконанні.

З хвилюванням прозвучала пісня «Нашим героям» у виконанні студентки агротехнічного коледжу Анастасії Архимович.

1 місце у конкурсі виборола Потапова Анжела, студентка агротехнічного коледжу.

2 місце отримав Антонюк Роман, учень 9 класу гімназії ім.. Олександра Цинкаловського.

3 призове місце у студентки педколеджу Аврамук Людмили.

Доповненням до масового заходу  була представлена книжкова виставка «Україна –  країна єдиних, країна мужніх, країна сміливих», яка висвітлює трагічну і героїчну сторінку українського народу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв-земляків, які загинули в зоні АТО.

Спонсором заходу був підприємець Андрій Принда.

• «З Україною в серці, в Україні живу»
  • Могутня велич Франкового слова
  • Школа сучасного бібліотекаря
  • Конкурс читців поезії «Лунає величне слово Лесі Українки»