Година-реквієм «Небесна Сотня славою повита»

21 лютого 2017 годину-реквієм «Небесна Сотня славою повита» організували і провели працівники Володимир-Волинської ЦРБ спільно з бібліотекою-філією с.Зимне, на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Провідний бібліотекар Володимир-Волинської ЦРБ Тетяна Гричук розкрила велику людську, громадянську і національну відвагу, самовідданість, силу духу та стійкість українського народу, що захищав ідеали демократії, права і свободи.

Присутні послухали розповіді про людей, події, які відбувалися в нашій країні з листопада 2013 по лютий 2014 року, які знайшли відображення у творчості українських письменників та поетів.

Учні Зимнівського НВК, члени клубу «Берегиня», користувачі бібліотеки, жителі села, хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні.

Доповнила масовий захід викладка літератури «Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті, у слові».

• Година-реквієм “Великі твої жертви, Україно”
  • Патріотична бесіда-діалог «Величне ім’я – Вітчизни захисник»
  • «З Україною в серці»
  • Година єднання «Той гомін січневий, той подих свободи»