«Гідності бути. Свободу не спинити!»

Щороку, 21 листопада, в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають
шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних
цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці проведено годину мужності та розгорнуто книжкову виставку-роздум «Гідності бути. Свободу не спинити!»
На виставці представлено видання вітчизняних авторів, спогади очевидців подій – наших земляків, романи, оповідання, нариси.

Запрошуємо ознайомитися із матеріалами, представленими на виставці та висловити свою думку «Що таке гідність?, Що таке свобода?»

• Конкурс читців патріотичної поезії «Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті, у слові»
  • «З Україною в серці, в Україні живу»
  • В новий рік з новими книгами
  • Практикум для бібліотечних працівників