Дитячий флешмоб «Читаємо Шевченка разом»

Щороку ми вшановуємо нашого Великого Кобзаря – Т.Г.Шевченка, проводячи різноманітні масові заходи. Тож, святкуючи 201-шу річницю з дня народження Тараса Григоровича, 9 березня, в бібліотеці-філії с. Березовичі   пройшла нова форма роботи з дітьми –  літературний флешмоб «Читаємо Шевченка разом».  Зібрались діти – активні користувачі бібліотеки, які люблять і читають твори Т. Шевченка.
Бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії  с. Березовичі Тамара Авраменко окреслила присутнім мету такої акції, її актуальність сьогодні, розповіла присутнім про Шевченка сказавши, що вогонь Тарасового слова горить і завжди горітиме у серцях нащадків .  Долучилися до заходу працівники будинку культури.  Діти тримали в руках книги Т.Шевченка або про нього.
Читали улюблені вірші Кобзаря .

• Проведено літературно-музичну композицію «Доля Кобзаря»
  • Дослідження до дня народження поета
  • Вікторина про Т.Шевченка
  • Творча зустріч з волинськими поетесами