До Дня пам’яті жертв політичних репресій

До Дня пам’яті жертв політичних репресій 21.05.2017 р. в приміщенні Володимир-Волинської ЦРБ було проведено історичну годину «Лицарі патріотичного слова»

Провідний бібліотекар Тетяна Гричук розповіла про масштаби репресій, що здійснювалися проти літератури та її творців, проти політичних діячів, діячів мистецтва, які відстоювали права людини і першими прокладали шлях до розвитку демократії.

Користувачка бібліотеки Валентина Черенюк зупинилася на постатях українських поетів Василя Стуса та Василя Симоненка, чиї творчі та людські долі передчасно завершилися, але поетичний і духовний шлях триває і понині.

Долучилася до виступів Інна Совальська – викладач Володимир-Волинського педколеджу імені А.Кримського та прочитала власний вірш «Співцям української ліри».

Доповнила масовий захід виставка літератури «Реабілітовані історією» де можна було взяти книгу, яка зацікавила присутніх на масовому заході.

• Травень 2017 р. Анонс заходів
  • «Ця дивовижна планета – Земля»
  • «Лебедині крила творчості Василя Симоненка»
  • Літературний лабіринт