День відкритих дверей у бібліотеці

30 вересня 2015 року, у Всеукраїнський день бібліотек, Володимир-Волинська ЦРБ гостинно зустрічала партнерів, друзів та користувачів бібліотеки. Щирі вітання звучали від завідувача сектору культури та туризму РДА Романа Віслобокова. З нагоди свята привітати колектив бібліотеки завітали: керуючий третім відділенням Приватбанку Сергій Литвин, працівники архіву Олена Дружук, Неоніла Долгунська та подарували цікаві добірки книг. Активні користувачі бібліотеки Надія Хащак, Марія Гудзенко, Тетяна Набатич,Олена Дубась, Алла Вихрістенко також подарували бібліотеці книги.
Захопив своїм мандрівним духом користувачів бібліотеки бук кросинг, який розпочав свою подорож до прихильників книг саме 30 вересня о 9 годині.   Різнобарв’я цікавих журналів презентував читальний зал на відкритому осінньому майданчику біля центральної районної бібліотеки. Це привернуло увагу учнів 9 класу ЗОШ №1, які поспішали в книгозбірню на екскурсію та зацікавлених перехожих.
Двері бібліотеки святково були відкриті протягом дня, звучала музика, теплі, щирі слова прихильників, що додавало піднесеного настрою.

1 коментар

1. Любов says: