День депутата

12 травня 2017 року, пройшов День депутата Володимир-Волинської районної ради.Основною темою зустрічі стали проблеми та перспективи розвитку закладів спільної комунальної власності територіальних громад нашого району.

В заході взяли участь голова районної ради Роман Гук, голова райдержадміністрації Наталія Василець, заступник голови районної ради Алла Мельник, депутати районної ради, Устилузький міський та сільські голови, окремі керівники структурних підрозділів РДА та працівники районної ради. 

У ході проведення Дня депутата районні обранці відвідали Володимир-Волинську центральну районну бібліотеку, де ознайомилися з її роботою та роботою районної централізованої бібліотечної системи. У своєму виступі директор РЦБС Людмила Сулік розповіла про те,що районна централізована бібліотечна система нараховує 27 бібліотек. З них – 24 сільські бібліотеки-філії, 2 – міські бібліотеки – філії для дорослих та дітей, та центральна районна бібліотека. Забезпечують роботу книгозбірень 34 працівники, – спеціалісти з повною та базовою бібліотечною освітою. На сьогоднішній день ще збережена мережа бібліотечних закладів. Позитивним є те, що з місцевого бюджету для поповнення бібліотек РЦБС новими книгами у 2016 році було виділено 55779 грн. За ці кошти придбано 1233 примірники книг та розподілені між бібліотеками системи. Виділено з районного  передплати періодичних видань. Слід зазначити, що матеріально-технічна база бібліотек значно покращилася. На ці потреби у 2016 році було виділно з місцевого бюджету 40000 грн. У 2017 році проведено поточний ремонт приміщення ЦРБ на суму 15000 грн. 

Діяльність бібліотек району спрямована на забезпечення якісного бібліотечно-бібліографічного обслуговування громадян відповідно до їх запитів і потреб. Пункти вільного доступу до мережі Інтернет, що діють на базі бібліотек-філій сіл:Зимне, Ласків, Льотниче, Лудин, надають користувачам бібліотек безкоштовний доступ до ресурсів мережі Інтернет для отримання необхідної інформації. Такими послугами книгозбірень протягом 2016 року скористалися 4037 користувачів. При кожній бібліотечній установі діють клуби за інтересами. Соціокультурну діяльність книгозбірні проводять до знаменних та пам’ятних подій, що відбуваються в країні та до ювілейних дат письменників. Роботу центральної районної бібліотеки присутні мали змогу побачити під час презентації книгозбірні. Провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Гричук запропонувала увазі гостей інформаційний калейдоскоп новинок «Читай найкраще! Читай українське!»


Схожі записи:

  • Методичний день у Володимир-Волинській центральній районній бібліотеці
  • Методичний день бібліотечних працівників району
  • День відкритих дверей у бібліотеці
  • Всеукраїнський День бібліотек
  • Методичний день для бібліотечних працівників району

  • Кількість переглядів: 208

    Залишити коментар

    + 47 = 54