Зустріч з героєм в бібліотеці

22 жовтня  в бібліотеці-філії с. Льотниче відбулась зустріч учасника АТО, місцевого жителя, Романа Калитюка  з користувачами-дітьми, що мала назву « Герої серед нас».  Роман розповів про те, що він перебував в зоні АТО з 9 травня і про те, що об’єднує наших воїнів під час військових дій, як він виводив 11 солдат з оточення і вони всі залишились живими.
Діти слухали героя, задавали питання, що викликало цікаве, змістовне спілкування, яке наповнювало дитячі серця патріотизмом, любов’ю до своєї країни.
Присутні мали змогу отримати більш повну інформацію про військові дії на сході країни та про наших земляків, які перебувають в зоні АТО, ознайомившись з тематичною викладкою матеріалів « АТО в Україні: події і факти», організованою бібліотекарем 1 категорії бібліотеки-філії с. Льотниче Іриною Мороз.

• Проходили навчання комп’ютерної грамотності
  • Свято Великодня у бібліотеці – філії с. Березовичі
  • Їздили на екскурсію
  • Зустріч «Афганістан болить в моїй душі»